Apartamenty Kraków Stare Miasto

Amstra Luxury Apartments

Amstra Luxury Apartments to sieć luksusowych apartamentów hotelowych o wysokim standardzie. Zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych częściach Krakowa.

Apartamenty Amstra urządzone są w nowoczesnym stylu, który z pewnością zadowoli gusta przybywających gości. Lokalizacja jest bardzo korzystna – większość obiektów mieści się w prestiżowych budynkach w centrum Krakowa. Te na Starym Mieście są oddalone zaledwie o kilkaset metrów od Rynku Głównego oraz Zamku Królewskiego na Wawelu. Wszystkie apartamenty gwarantują pełne wyposażenie w nowoczesnym stylu. Dysponują nowoczesną kuchnią z piekarnikiem lub mikrofalą, lodówką, zmywarką, garnkami i podstawowym wyposażeniem. Każdy apartament ma także część wypoczynkową z fotelami, sofami, oraz TV plazmowym. Duże łóżko w sypialni o szerokości minimum 160 cm sprawi, że nikt nie będzie narzekał na brak komfortu podczas snu. Łazienki są wyposażone w wanny lub prysznice z hydromasażem. Do dyspozycji są ręczniki oraz naturalne kosmetyki marki Prija. Na tarasach umieszczone zostały także zestawy wypoczynkowe. Na terenie wszystkich apartamentów dostępny jest szybki, darmowy Internet.

Amstra Luxury Apartments gwarantuje darmowy, podziemny parking, który jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę, tak samo jak wszystkie obiekty. Do apartamentów można zamówić obfite, pożywne śniadanie.

Obsługa apartamentów jest niezwykle życzliwa i z pomaga w każdym problemie. Jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Amstra Luxury Apartments oferuje book-a-balance SPA. Dostępne zabiegi obejmują look&visage. Są to:

  • pielęgnacyjne zabiegi dłoni, stóp, twarzy,
  • zabiegi upiększające
  • masaże klasyczne, aromaterapeutyczne, sportowe i regeneracyjne.

Wszystkie zabiegi są wykonywane w apartamentach, przy użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości kosmetyków. Kameralna atmosfera obecna w apartamentach dodatkowo pozytywnie wpływa na relaks i odpowiednie odprężenie.

Goście Amstra Luxury Apartments mogą także skorzystać z szeregu usług dodatkowych:

  • śniadania dostarczane do apartamentów – są przygotowywane z naturalnych składników najwyższej jakości,
  • wypożyczenie rowerów – dostępne są bezpłatnie przy Placu na Groblach 5,
  • bezpłatne bezprzewodowe WIFI,
  • ekspres do kawy znajduje się w każdym apartamencie przy ul. Sarego 26. Dostęp do ekspresu jest bezpłatny,
  • transfery i wycieczki lokalne.

Amstra Luxury Apartments

www.luxuryapartments.com.pl

Różne adresy apartamentów – wszystkie dostępne na stronie internetowej.

Tel: +48 887 22 55 88

E-mail: booking@luxuryapartments.com.pl


Galeria