Akwawit Hotel w Lesznie 2

Hotel Akwawit

Hotel Akwawit w Lesznie oferuje wygodne noclegi dla osób indywidualnych i gości biznesowych. Oprócz tego na miejscu dostępna jest strefa Spa & Wellness, w której można skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i nie tylko.

Każda osoba wybierająca się do Spa oczekuje atrakcyjnych wnętrz, szerokiej gamy zabiegów, a także profesjonalnej obsługi. Spa Akwawit należące do Hotelu Akwawitspełnia wszystkie te wymagania. Jest to idealne miejsce od wypoczynku, które daje możliwość zadbania o swoje ciało i kondycję. Spa zapewnia możliwość skorzystania z masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz, a także na dłonie i paznokcie. Do dyspozycji jest również sauna parowa oraz fińska, w których można będzie oczyścić organizm z toksyn. Ciekawą ofertą jest Spa dla dzieci, w którym mogą one skorzystać z masaży twarzy, pleców, owocowych maseczek i manicure. Do dyspozycji jest również karnet na basen, na którym dzieci będą mogły się wyszaleć. Oferta skierowana jest dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Wszystkie zabiegi wykonywane są w obecności opiekuna.

Znajdujący się w Lesznie Hotel Akwawit dysponuje komfortowymi, dobrze wyposażonymi pokojami, które dają możliwość zaznania odpoczynku i relaksu. Hotel przygotował dla swoich gości wiele atrakcji m.in. przejażdżkę konną, bilard, kręgle, ognista oraz kuligi. Będąc w tym miejscu warto skosztować przepysznych dań serwowanych przez hotelową restaurację.


Hotel Akwawit

www.hotelakwawit.pl

ul. Św. Józefa 5,

64-100 Leszno

+48 65 526 08 11

hotel@akwawit.pl


Galeria