Spa pod Poznaniem w Grand Royal Hotel 2

Hotel Grand Royal pod Poznaniem

Hotel Grand Royal to obiekt, który ma doskonałe warunki aby ugościć zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Na miejscu dostępne jest świetne Spa & Wellness, a także sale dla biznesu i organizacji konferencji.

Hotel oferuje nie tylko wygodne pokoje, ale także ofertę wypoczynku w Spa oraz zaplecze konferencyjne dla firm. Wszystko to połączone z dogodną lokalizacją sprawia, że jest chętnie wybierany przez wielu gości. Hotel Grand Royal znajduje się przy autostradzie A2, co znacząco ułatwia dotarcie do centrum Poznania oraz jego okolic. Łatwo można dotrzeć stąd na Dworzec Główny PKP, lotnisko Ławicę czy z Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Hotel Grand Royal dysponuje pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz apartamentami.

Hotel Grand Royal oferuje możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy lub poznawania miasta, dzięki bogatej ofercie zabiegów SPA. Hotel oferuje różne atrakcje, w tym strefę z basenem, sauną oraz jacuzzi. Dostępny jest także gabinet kosmetyczny z bogata ofertą zabiegów, więc regeneracja ciała i odprężenie umysłu będą tu jak najbardziej możliwe. Relaksacyjna muzyka oraz aromaterapia sprawią, że korzystanie ze Spa & Wellness będzie czystą przyjemnością.


Grand Royal Hotel

www.grandroyalhotel.pl

ul. Głogowska 358a

60-004 Poznań

Tel: +48 61 83 99 800

E-mail: rezerwacja@grandroyalhotel.pl


Galeria