Hotel Mercure Skalny Karpacz Spa 3

Hotel Mercure Skalny Karpacz

Hotel Mercure Skalny Karpacz to obiekt ulokowany w znanym górskim kurorcie – Karpaczu. Malownicze miejsce u podnóża Karkonoszy sprawia, że jest to idealna baza do wypraw górskich, a także wypoczynku oraz relaksu w hotelowym Spa.

Hotel Skalny Karpacz zlokalizowany jest zaledwie 300 metrów od centrum miasta. Teren zielony wokół obiektu sprawia, że można spędzać prawie każdą chwilę łonie natury. Funkcjonalny plac zabaw oraz kącik dla dzieci zapewnią atrakcje dla najmłodszych.

Hotel Mercure przygotował ofertę zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. Na miejscu dostępne są pokoje i apartamenty, które zapewniają prywatność i odpowiednie warunki także dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych. Wysoki komfort oraz bogata oferta cieszą się dużą popularnością wśród gości przybywających do Karpacza przez cały rok. Hotel Mercure ma dla swoich gości również restaurację, w której serwowane są dania kuchni polskiej przygotowywane z regionalnych składników.

Oprócz tego obiekt oferuje także 4 sale konferencyjne, w których mogą zostać zorganizowane profesjonalne konferencje. Są one w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny.

Na terenie obiektu dostępne są również następujące udogodnienia:

  • Cocktail Bar z letnim tarasem
  • Bawialnia i plac zabaw dla dzieci
  • Wypożyczalnia i przechowalnia rowerów / nart.

Hotel Mercure dysponuje również strefą relaksu SPA. Dostępne są zabiegi regenerujące, pielęgnacyjne oraz odżywcze. Pozwalają one nie tylko się zrelaksować, ale także poprawić samopoczucie i zregenerować się po górskich wyprawach.


Hotel Mercure Skalny Karpacz

www.skalnykarpacz.pl

ul. Obrońców Pokoju 5
58-540 Karpacz

Tel.: +48 75 75 270 00
Email: 
H3429-RE@accor.com


Galeria