Sanatorium w Kołobrzegu

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzegu

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk znajduje się w Parku Zdrojowym, tuż nad brzegiem morza w Kołobrzegu. W ofercie znaleźć można pobyt sanatoryjny, rehabilitacyjny, a także wypoczynkowy.

Profesjonalna baza zabiegowa, a także komfortowe pokoje sprawiają, że Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk to doskonały wybór bez względu na cel wyjazdu. Można tu zadbać zarówno o swoje zdrowie i świetne samopoczucie, jak i korzystać z uroków miasta o każdej porze roku.

Sanatorium zapewnia profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie, wykonywane przez profesjonalny personel. Kuracjusze mogą tu między innymi złagodzić dolegliwości bólowe. Oprócz zabiegów rehabilitacyjnych można także skorzystać z oferty odnowy biologicznej i wellness, a także z tężni solankowych.

Apartamenty będące częścią Sanatorium Uzdrowiskowego Bałtyk są urządzone w nowoczesny sposób i oferują przepiękny widok na Morze Bałtyckie lub na panoramę Kołobrzegu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby goście mogli się w nich we właściwy sposób relaksować po całym dniu.

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk oferuje także pyszne jedzenie w restauracji. Serwowane są zdrowe posiłki, które są nieodzownym elementem każdej terapii zdrowotnej. Menu tworzone jest pod okiem dietetyków, którzy dokładnie wiedza, jakie składniki są właściwe dla zdrowia kuracjuszy. Wszystkie potrawy są lekkostrawne. Przygotowywane są z najwyższej jakości składników.

Na terenie sanatorium dostępna jest również Kawiarnia Cafe Bałtyk, w której serwowana jest przepyszna kawa, herbata oraz przepyszne ciasta. Wieczorami miejsce to zaczyna tętnić muzyką. Potańcówki organizowane są codziennie od 19 do 22. Szalone wieczorki taneczne przy muzyce na żywo na pewno sprawią, że nikt nie będzie mógł tu narzekać na nudę.


Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

www.subaltyk.pl

Rodziewiczówny 1
78 – 100 Kołobrzeg

Tel.:+48 94 355 34 34

E-mail: subaltyk.recepcja@subaltyk.pl


Galeria