Apartamenty na Mazurach 1

Masuria Arte – Dwór & Restauracja & SPA

Masuria Arte to wyjątkowe, luksusowe apartamenty na Mazurach. Poznaj zaciszne i prywatne miejsce dla miłośników natury.

Masuria Arte jest jedynym w swoim rodzaju butikowym hotelem w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Znajduje się w strefie chronionego krajobrazu, między Ełkiem a Augustowem. Dzięki atrakcyjnemu położeniu miejsce to jest idealną bazą wypadową dla osób lubiących spokój i obcowanie z przyrodą. Hotel posiada dostęp do prywatnego jeziora i plaży. Posiadłość oferuje 16 luksusowych apartamentów z przepięknym widokiem na jeziora, łąki oraz lasy. W tym miejscu można poczuć się naprawdę wyjątkowo dzięki cudownym widokom i przyjemnej atmosferze. Goście mogą tu liczyć na prywatność, spokój i bliskość natury.

To, co najbardziej przyciąga gości do Masuria Arte, to zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju apartamenty. Wnętrza nawiązują do staropolskiego dworku z elementami w stylu glamour. Pomieszczenia utrzymane są w jasnej kolorystyce, wprawiającej w dobry nastrój na cały pobyt. Wyposażone są w oryginalne, ale jednocześnie funkcjonalne meble, które sprawiają, że pobyt w tym miejscu jest bardzo komfortowy. Do wyboru jest 16 apartamentów o różnych wielkościach i układach pomieszczeń.

Na terenie Masuria Arte znajduje się Holistic Spa. Każdy gość może liczyć na obsługę profesjonalnych kosmetologów i fizjoterapeutów. Oferowane są autorskie rytuały wykonywane przy użyciu naturalnych kosmetyków. Można skorzystać z luksusowych zabiegów poprawiający kondycję całego ciała. Filozofią Spa w Masuria Arte jest Sanus per Aquam – Zdrowie przez Wodę. Dlatego warto skorzystać tutaj z basenu, jacuzzi oraz łaźni parowej, a także zdecydować się na hydroterapię Kneippa.

Na terenie obiektu znajduje się kameralny salon o powierzchni 100 m2, w którym można zorganizować różnego rodzaju spotkania. Spędzony tu czas uatrakcyjnią sprzęty multimedialne umożliwiające wieczorne seanse filmowe. Jest to także świetne miejsce do organizacji spotkań biznesowych czy zabaw tanecznych.

Goście Masuria Arte mogą delektować się przepysznymi tradycyjnymi daniami oferowanymi przez restaurację. Menu restauracji współgra ze zmieniającymi się porami roku i opiera się na lokalnych produktach. Dostawcy restauracji posiadają Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego.


Masuria Arte

https://masuriaarte.pl/

Stacze 24-25

19-314 Kalinowo

Warmińsko-mazurskie

Tel: +48 539 931 395

E-mail: recepcja@masuriaarte.pl


Galeria