Karwia Pensjonat Szlachecki

Pensjonat Dworek Szlachecki

Pensjonat Dworek Szlachecki to dwugwiazdkowy obiekt prowadzony przez Aleksandrę z mężem Janem, córkę malarki Barbary Księżnej de Klonowskiej herbu Leszczyc alias Bróg. Oprócz ciekawych wnętrz, pensjonat oferuje także Bursztynowe Spa z różnego rodzaju zabiegami.

Obiekt ulokowany jest 60 metrów od piaszczystej plaży w Karwii – miejscowości oddalonej o 13 km od Władysławowa. Specjaliści uważają, że występuje tak specjalny mikroklimat, który pomaga w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Wszystko to za sprawą jodu połączonego z olejkami eterycznymi wytwarzanymi przez lasy sosnowe. Dzięki temu, że obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie lasu, można liczyć na szczególnie silny wpływ tego wyjątkowego powietrza.

Kameralny nastrój pensjonatu sprawia, że jest to miejsce idealne do wypoczynku i spędzania czasu. Apartamenty znajdujące się w obiekcie są urządzone w przytulny i komfortowy sposób, a każdy pokój ma swój balkon lub taras.

Pensjonat przygotował dla swoich gości również Bursztynowe SPA, w którym wykorzystywane są właściwości naturalnego bursztynu bałtyckiego. Bursztyn bałtycki emituje jony ujemne oraz jod, które wspólnie neutralizują wolne rodniki przyspieszajcie proces starzenia się organizmu i mają lecznicze działanie na choroby reumatyczne oraz szereg innych schorzeń. W ofercie SPA znajdują się m.in.

  • masaże naturalnymi kamieniami bursztynowymi,
  • bursztynowy peeling ciała,
  • bursztynowy masaż twarzy,
  • peeling kawitacyjny,
  • pedicure,
  • manicure.

Goście pensjonatu mogą także zjeść w Restauracji Szlacheckiej. Menu zostało opracowane na bazie tradycyjnej polskiej kuchni. Od maja do września obiady podawane są w formie bufetu szwedzkiego.


Pensjonat Dworek Szlachecki

www.pensjonat-szlachecki.pl

84-105 Karwia
ul. Wojska Polskiego 1a

Tel: +48 58 674 80 03, kom. 517 862 846

E-mail: szlachecki.karwia@gmail.com